DIN 7996 A2 6,0X110 Z
Poluokrugli vijci za drvo s križastim urezom
Broj predmeta
7996260 110
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184948
Neto teža na 100
1,961 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
7996260 110
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377184948
Neto teža na 100
1,961 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 110 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | Panhead |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Duljina navoja (b) | 66 mm |
| Visina glave (k) | 4,2 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 7996 A2 6,0X110 Z