DIN 84 A2 M 1,6X2
Cilindarski vijci s urezom
Broj predmeta
0084216 2
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377007384
Neto teža na 100
0,007 kg
Broj predmeta
0084216 2
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377007384
Neto teža na 100
0,007 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 1,6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 2 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 3 mm |
| Visina glave (k) | 1 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 84 A2 M 1,6X2