DIN 84 A2 M 4X14
Cilindarski vijci s urezom
Broj predmeta
008424 14
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377008343
Neto teža na 100
0,179 kg
Broj predmeta
008424 14
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377008343
Neto teža na 100
0,179 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 14 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 7 mm |
| Visina glave (k) | 2,6 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 84 A2 M 4X14