DIN 84 A2 M 6X65
Cilindarski vijci s urezom
Broj predmeta
008426 65
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377008954
Neto teža na 100
1,360 kg
Broj predmeta
008426 65
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377008954
Neto teža na 100
1,360 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 65 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Visina glave (k) | 3,9 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 84 A2 M 6X65