DIN 84 A2 M 8X12
Cilindarski vijci s urezom
Broj predmeta
008428 12
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377009036
Neto teža na 100
0,849 kg
Broj predmeta
008428 12
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377009036
Neto teža na 100
0,849 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 12 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 13 mm |
| Visina glave (k) | 5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 84 A2 M 8X12