DIN 84 A4 M 10X80
Cilindarski vijci s urezom
Broj predmeta
0084410 80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377009302
Neto teža na 100
4,860 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
0084410 80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377009302
Neto teža na 100
4,860 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 6 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 84 A4 M 10X80