DIN 84 A4 M 2,6X8
Cilindarski vijci s urezom
Broj predmeta
0084426 8
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377009814
Neto teža na 100
0,042 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
0084426 8
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377009814
Neto teža na 100
0,042 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 8 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 5 mm |
| Visina glave (k) | 1,7 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 84 A4 M 2,6X8