DIN 85 A2 M 3,5X35
Vijci s ravnom glavom s urezom
Broj predmeta
0085235 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377281319
Neto teža na 100
0,262 kg
Broj predmeta
0085235 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377281319
Neto teža na 100
0,262 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Flathead |
| Promjer glave (dk) | 7 mm |
| Visina glave (k) | 2,1 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 85 A2 M 3,5X35