DIN 85 A2 M 3X30
Vijci s ravnom glavom s urezom
Broj predmeta
008523 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377011237
Neto teža na 100
0,165 kg
Broj predmeta
008523 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377011237
Neto teža na 100
0,165 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Flathead |
| Promjer glave (dk) | 6 mm |
| Visina glave (k) | 1,8 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 85 A2 M 3X30