DIN 85 A2 M 5X45
Vijci s ravnom glavom s urezom
Broj predmeta
008525 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377011633
Neto teža na 100
0,710 kg
Broj predmeta
008525 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377011633
Neto teža na 100
0,710 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Flathead |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 85 A2 M 5X45