DIN 85 A4 M 2X14
Vijci s ravnom glavom s urezom
Broj predmeta
008542 14
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377398840
Neto teža na 100
0,037 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
008542 14
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377398840
Neto teža na 100
0,037 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 14 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Flathead |
| Promjer glave (dk) | 4 mm |
| Visina glave (k) | 1,3 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 85 A4 M 2X14