DIN 908 A4 G 1/2" prema DIN 228
Čepovi s upustom i unutarnjim šesterobr. Prihvatom, plinski navoj
Broj predmeta
0908412
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377057655
Neto teža na 100
4,080 kg
Pakiranje:
25
Broj predmeta
0908412
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377057655
Neto teža na 100
4,080 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Kutne dimenzije (e) | 11,4 mm |
| vrsta niti | BSP paralelne nit |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 10 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 18 mm |
| Premer palca (d) | 1/2" " |
| Promjer oboda na vratilu (d2) | 26 mm |
| Dimenz. c (c) | 4 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 908 A4 G 1/2" prema DIN 228