DIN 931 A2-50 M 42X150
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931242 150
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377269447
Neto teža na 100
220,000 kg
Broj predmeta
0931242 150
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377269447
Neto teža na 100
220,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 42 mm |
| Ukupna dužina (l) | 150 mm |
| Duljina navoja (b) | 96 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 26 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 69,44 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 65 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A2-50 M 42X150