DIN 931 A2-70 M 18X200
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931218 200
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377080578
Neto teža na 100
43,500 kg
Broj predmeta
0931218 200
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377080578
Neto teža na 100
43,500 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 18 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 30,14 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 27 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 200 mm |
| Duljina navoja (b) | 48 mm |
| Visina glave (k) | 11,5 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A2-70 M 18X200