DIN 931 A2-70 M 27X95
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931227 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377269225
Neto teža na 100
58,000 kg
Broj predmeta
0931227 95
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377269225
Neto teža na 100
58,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 27 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 45,2 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 41 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 95 mm |
| Duljina navoja (b) | 60 mm |
| Visina glave (k) | 17 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A2-70 M 27X95