DIN 931 A2-70 M 8X140
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
093128 140
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377082787
Neto teža na 100
5,970 kg
Broj predmeta
093128 140
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377082787
Neto teža na 100
5,970 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 140 mm |
| Duljina navoja (b) | 28 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 5,3 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 14,38 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 13 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A2-70 M 8X140