DIN 931 A4-50 M 48X170
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931448 170
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377272904
Neto teža na 100
330,000 kg
Pakiranje:
5
Broj predmeta
0931448 170
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377272904
Neto teža na 100
330,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 48 mm |
| Ukupna dužina (l) | 170 mm |
| Duljina navoja (b) | 108 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 30 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 82,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 75 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-50 M 48X170