DIN 931 A4-70 M 10X75
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931410 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377083258
Neto teža na 100
5,620 kg
Broj predmeta
0931410 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377083258
Neto teža na 100
5,620 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 75 mm |
| Duljina navoja (b) | 26 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 6,4 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 18,9 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-70 M 10X75