DIN 931 A4-70 M 18X85
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931418 85
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377271914
Neto teža na 100
21,000 kg
Broj predmeta
0931418 85
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377271914
Neto teža na 100
21,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 18 mm |
| Ukupna dužina (l) | 85 mm |
| Duljina navoja (b) | 42 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 11,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 30,14 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 27 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-70 M 18X85