DIN 931 A4-70 M 20X420
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931420 420
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377271976
Neto teža na 100
109,400 kg
Pakiranje:
5
Broj predmeta
0931420 420
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377271976
Neto teža na 100
109,400 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 20 mm |
| Ukupna dužina (l) | 420 mm |
| Duljina navoja (b) | 65 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 12,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 33,53 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 30 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-70 M 20X420