DIN 931 A4-70 M 24X160
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931424 160
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377084675
Neto teža na 100
66,500 kg
Broj predmeta
0931424 160
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377084675
Neto teža na 100
66,500 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 24 mm |
| Ukupna dužina (l) | 160 mm |
| Duljina navoja (b) | 60 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 15 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 39,55 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 36 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-70 M 24X160