DIN 931 A4-70 M 36X150
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
0931436 150
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377085481
Neto teža na 100
155,000 kg
Broj predmeta
0931436 150
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377085481
Neto teža na 100
155,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 36 mm |
| Ukupna dužina (l) | 150 mm |
| Duljina navoja (b) | 84 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 22,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 60,79 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 55 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-70 M 36X150