DIN 931 A4-80 M 16X300
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
093148016 300
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377273871
Neto teža na 100
50,200 kg
Pakiranje:
10
Broj predmeta
093148016 300
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377273871
Neto teža na 100
50,200 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 300 mm |
| Duljina navoja (b) | 57 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 10 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 26,75 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 24 |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-80 M 16X300