DIN 931 A4-80 M 6X85
Vijci šesterobridne glave
Broj predmeta
09314806 85
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377274274
Neto teža na 100
1,940 kg
Broj predmeta
09314806 85
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377274274
Neto teža na 100
1,940 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 85 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 11,05 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 10 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 18 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 931 A4-80 M 6X85