DIN 933 1.4571 M 10X30
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
0933457110 30
Razred jekla
A5
EAN/GTIN
4043377243751
Neto teža na 100
2,620 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
0933457110 30
Razred jekla
A5
EAN/GTIN
4043377243751
Neto teža na 100
2,620 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 6,4 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 18,9 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 933 1.4571 M 10X30