DIN 933 A2-70 M 24X70
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
0933224 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377090461
Neto teža na 100
33,400 kg
Broj predmeta
0933224 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377090461
Neto teža na 100
33,400 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 24 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 15 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 39,98 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 36 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnja, FasadeShare DIN 933 A2-70 M 24X70