DIN 933 A2-70 M 5X45
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
093325 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377091420
Neto teža na 100
0,699 kg
Broj predmeta
093325 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377091420
Neto teža na 100
0,699 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 3,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 8,79 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnja, FasadeShare DIN 933 A2-70 M 5X45