DIN 933 A2-70 M 5X55 SZ
Šesterobridni vijci s punim navojem i urezom
Broj predmeta
0933205 55
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377088086
Neto teža na 100
0,821 kg
Broj predmeta
0933205 55
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377088086
Neto teža na 100
0,821 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 55 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 3,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 9 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutna glava s utorom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut s urezom |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnja, FasadeShare DIN 933 A2-70 M 5X55 SZ