DIN 933 A2-70 M 8X14 SZ
Šesterobridni vijci s punim navojem i urezom
Broj predmeta
0933208 14
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377088352
Neto teža na 100
1,040 kg
Broj predmeta
0933208 14
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377088352
Neto teža na 100
1,040 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 14 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 5,3 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 14,38 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutna glava s utorom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 13 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut s urezom |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnja, FasadeShare DIN 933 A2-70 M 8X14 SZ