DIN 933 A2-80 M 12X60
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
093328012 60
Razred jekla
A2-80
EAN/GTIN
4043377343451
Neto teža na 100
5,820 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
093328012 60
Razred jekla
A2-80
EAN/GTIN
4043377343451
Neto teža na 100
5,820 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 7,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 21,1 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 19 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnja, FasadeShare DIN 933 A2-80 M 12X60