DIN 933 A4-50 M 45X180
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
0933445 180
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377248787
Neto teža na 100
285,000 kg
Pakiranje:
5
Broj predmeta
0933445 180
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377248787
Neto teža na 100
285,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 45 mm |
| Ukupna dužina (l) | 180 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 28 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 76,95 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 70 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-50 M 45X180