DIN 933 A4-70 M 10X135
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
0933410 135
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377093127
Neto teža na 100
7,890 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
0933410 135
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377093127
Neto teža na 100
7,890 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 135 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 6,4 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 18,9 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-70 M 10X135