DIN 933 A4-70 M 24X40
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
0933424 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377094896
Neto teža na 100
24,400 kg
Broj predmeta
0933424 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377094896
Neto teža na 100
24,400 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 24 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 15 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 39,98 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 36 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-70 M 24X40