DIN 933 A4-70 M 27X50
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
0933427 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377095152
Neto teža na 100
37,700 kg
Broj predmeta
0933427 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377095152
Neto teža na 100
37,700 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 27 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 17 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 45,2 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 41 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-70 M 27X50