DIN 933 A4-70 M 30X170
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
0933430 170
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377274878
Neto teža na 100
106,000 kg
Pakiranje:
5
Broj predmeta
0933430 170
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377274878
Neto teža na 100
106,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 30 mm |
| Ukupna dužina (l) | 170 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 18,7 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 50,85 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 46 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-70 M 30X170