DIN 933 A4-70 M 5X35 SZ
Šesterobridni vijci s punim navojem i urezom
Broj predmeta
0933405 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377092588
Neto teža na 100
0,573 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
0933405 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377092588
Neto teža na 100
0,573 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 3,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 9 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutna glava s utorom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut s urezom |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-70 M 5X35 SZ