DIN 933 A4-80 M 12X35
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
093348012 35
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377096791
Neto teža na 100
4,130 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
093348012 35
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377096791
Neto teža na 100
4,130 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 7,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 21,1 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 19 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-80 M 12X35