DIN 933 A4-80 M 22X140
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
093348022 140
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377401519
Neto teža na 100
44,800 kg
Broj predmeta
093348022 140
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377401519
Neto teža na 100
44,800 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 22 mm |
| Ukupna dužina (l) | 140 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 14 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 35,72 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 32 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-80 M 22X140