DIN 933 A4-80 M 4X40
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
09334804 40
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377276230
Neto teža na 100
0,396 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
09334804 40
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377276230
Neto teža na 100
0,396 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 2,8 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 7,66 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 7 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-80 M 4X40