DIN 933 A4-80 M 5X10
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
09334805 10
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377097545
Neto teža na 100
0,263 kg
Broj predmeta
09334805 10
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377097545
Neto teža na 100
0,263 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 3,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 8,79 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-80 M 5X10