DIN 933 A4-80 M 6X30
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
09334806 30
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377097811
Neto teža na 100
0,751 kg
Broj predmeta
09334806 30
Razred jekla
A4-80
EAN/GTIN
4043377097811
Neto teža na 100
0,751 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 11,05 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 10 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4-80 M 6X30