DIN 933 A4 M 2X12
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
093342 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377094292
Neto teža na 100
0,036 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
093342 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377094292
Neto teža na 100
0,036 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 12 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 1,4 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 4,32 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 4 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4 M 2X12