DIN 933 A4 M 3X8
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
093343 8
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377095343
Neto teža na 100
0,066 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
093343 8
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377095343
Neto teža na 100
0,066 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 8 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 2 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 6,01 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5,5 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavShare DIN 933 A4 M 3X8