DIN 935 A2 M 10 SW 17
Krunaste matice
Broj predmeta
0935210
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377099921
Neto teža na 100
1,580 kg
Broj predmeta
0935210
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377099921
Neto teža na 100
1,580 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Kutne dimenzije (e) | 17,77 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Visina (m) | 12 mm |
| Dimenz.w (w) | 8 mm |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 935 A2 M 10 SW 17