DIN 935 A4 M 27
Krunaste matice
Broj predmeta
0935427
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377100139
Neto teža na 100
19,200 kg
Pakiranje:
10
Broj predmeta
0935427
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377100139
Neto teža na 100
19,200 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 27 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina (m) | 30 mm |
| Dimenz.w (w) | 22 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 45,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 41 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 935 A4 M 27