DIN 937 A2 M 18
Krunaste matice, nizak oblik
Broj predmeta
0937218
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377100580
Neto teža na 100
3,320 kg
Broj predmeta
0937218
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377100580
Neto teža na 100
3,320 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 18 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina (m) | 13 mm |
| Dimenz.w (w) | 8 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 29,56 mm |
| Uspon navoja (p) | 2,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 27 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 937 A2 M 18