DIN 937 A4 M 8
Krunaste matice, nizak oblik
Broj predmeta
093748
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377100771
Neto teža na 100
0,540 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
093748
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377100771
Neto teža na 100
0,540 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina (m) | 8 mm |
| Dimenz.w (w) | 4,5 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 12,12 mm |
| Uspon navoja (p) | 1,25 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 13 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 937 A4 M 8