DIN 95 A2 2,5X16
Vijak za drvo s upuštenom lećastom glavom
Broj predmeta
0095225 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377016515
Neto teža na 100
0,044 kg
Broj predmeta
0095225 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377016515
Neto teža na 100
0,044 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 4,7 mm |
| Visina glave (k) | 1,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 9,6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 95 A2 2,5X16