DIN 95 A2 3,0X10
Vijak za drvo s upuštenom lećastom glavom
Broj predmeta
009523 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377016546
Neto teža na 100
0,058 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
009523 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377016546
Neto teža na 100
0,058 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 5,6 mm |
| Visina glave (k) | 1,65 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 95 A2 3,0X10