DIN 95 A2 5,0X70
Vijak za drvo s upuštenom lećastom glavom
Broj predmeta
009525 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377017055
Neto teža na 100
0,834 kg
Broj predmeta
009525 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377017055
Neto teža na 100
0,834 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 9,2 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 42 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 95 A2 5,0X70